Apie įmonę Business Help UK Ltd yra dukterinė Business Help UK Group įmonė, teikianti buhalterinių bei mokesčių apskaitos, audito, įmonių statistinių ataskaitų rengimo paslaugas.   Buhalterinė įmonės apskaita Tvarkinga ir tiksli buhalterinė apskaita gali būti Jūsų įmonės pranašumas konkurencinėje kovoje. Patikėję...
« Back

Buhalterinės paslaugos

MOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Business Help UK Group yra specializuota profesionalių buhalterių ir finansų analitikų komanda, teikianti paslaugas smulkaus ir vidutinio dydžio įmonėms. Septynių metų darbo patirtis garantuoja stabilų augimą, sukuria teikiamų paslaugų kokybę ir lemia darbą pagal verslo etikos principus. 

Patikėdami savo įmonės buhalterinę apskaitą, galėsite atsisakyti papildomų rūpesčių susijusių su buhalterinės apskaitos tvarkymu, bei visą savo laiką paskirti tieisioginei savo įmonės veiklai. 

Geras buhalteris yra atsakingas buhalteris, o gerai tvarkoma įmonės buhalterinė apskaita yra ta, kuri tvarkoma:laiku; kruopščiai ir atsakingai; akylai kontroliuojant vykstančius procesus; numatant galimas problemas ir jas sprendžiant is anksto.

Operatyvumą didiname ne kokybės sąskaita. Nebijome įsipareigoti ir prisiimti tiek finansinę, tiek teisinę atsakomybę už savo veiklą. Mūsų darbo kokybė yra grindžiama faktais, o ne žodžiais. 

Business Help UK Group misija -  sukurti tokias salygas, kad Jūsų įmonė galetu sutelkti visa dėmesį ir laiką į verslo procesų organizavimą, o ne buhalterinių problemų sprendimus. 

ACCOUNTANCY & BOOK-KEEPING

- Book-keeping - Įmonių buhalterinių apskaitų vedimas
- PAYE Registration/Payroll- Darbdavio registracija bei atlyginimų apskaičiavimas
- VAT - PVM
- Accounts - Metinės ataskaitos, norintiems pasiimti paskolą LT ar paskolą būstui UK (Mortgage)
- Tax Returns - Pajamų deklaracijos bei permokėtų mokesčių sugrąžinimas


Mūsų paslauga yra ne tik užpildyti mokesčių ataskaitas, bet ir paaiškinti klientams kodėl ir kiek priklauso jiems susigrąžinti ar sumokėti mokesčių. Taip pat mūsų pareiga išaiškinti klientui kas tai yra apyvarta bei kokios galimos išlaidos, kad teisingai būtų užpildytos mokesčių ataskaitos ir tikrinant jas HM Revenue&Customs darbuotojams nekiltų jokių abejonių ir išvengti baudų bei delspinigių. O jei vis dėlto turite baudų už ankstesnius finansinius metus, mes galime susisiekti su HM Revenue&Customs, kad būtų jos peržiūrėtos ir panaikintos.VERSLO KONSULTACIJOS

- Business start-up - Nemokamos konsultacijos pradedantiems verslą
- Company formation/registration- Kompanijų įkūrimas, registravimas
- Company secretarial - Atstovavimas Ribotos atsakomybės kompanijoms (Companies Act, Companies House)
- Corporation Tax - Ataskaitos Ribotos atsakomybės kompanijoms


Norintiems pradėti verslą UK mes padedame apsispręsti pasirenkant įmonės legalųjį statusą: Sole trader, Partnership, Limited Company, paaiškinant kiekvieno statuso skirtumus bei privalumus. Svarbiausia yra teisingos informacijos suteikimas tiems žmonėms, kurie nori žengti žingsnį į verslo pasaulį įgyvendinti savo užsibrėžtų tikslų.


RINKODARA
MARKETING


- Business plans - Verslo ir Marketingo planai
- Strategic planning - Strateginis planavimas
- Market research - Rinkos tyrimas


Norint pasiekti versle kuo aukštesnių rezultatų svarbiausia sudaryti ne tik verslo planą, bet ir gerą strateginį marketingo planą, kuris padėtų organizuotai vystyti savo veiklą, pritraukti naujus klientus bei sudaryti pelningus kontraktus. Kai kuriais atvejais yra labai naudingas rinkos tyrimas.

FINANSINĖS PASLAUGOS

FINANCIAL SERVICES

- Retirement strategies - Konsultacija Pensijų ir ateities saugumo užtikrinimo klausimais
- Wills and Inheritance Tax - Palikimo rašymas bei Paveldėjimo mokesčio mokėjimas

Buhalterinė apskaita:
 • Tvarkome įmonės apskaitą nuo pirminių dokumentų iki mokesčių skaičiavimo ir deklaravimo;
 • Sudarome Klientui reikiamas įmonės veiklos ir finansinės apskaitos ataskaitas, taip pat ataskaitas ir deklaracijas valstybinei mokesčių inspekcijai (HM Revenue & Customs), statistikos departamentui ir kitoms valstybinėms institucijoms (pvz. Companies House);
 • Apskaičiuojame atlyginimus Kliento darbuotojams (PAYE, CIS);
 • Įvertiname ir / arba sudarome įmonės sąskaitų planą;
 • Patikriname, ar Kliento pateikti dokumentai atitinka DB įstatymus ir kitus juridinius aktus;
 • Mes atstovaujame savo Klientus su Valstybine mokesčių inspekcija (HM Revenue & Customs), Socialinio draudimo fondo valdyba (Accounts Offices) ir kitais mokesčių inspekcijos departamentais bendraujame mes, tad klientui nereikia aukoti savo laiko bendraujant su kontroliuojančiomis institucijomis. Netgi mokesčių patikrinimai paprastai vyksta mūsų biure, tad klientai gali netrukdomi tęsti savo darbą;
 • Apskaitos paslaugas teikiame, naudojant apskaitos kompiuterinę programinę įrangą „Sage Accounts Production“ bei kitomis profesionaliomis programomis.
Apskaitos revizavimas:
 • Kaip objektyvūs finansininkų kompetencijos įvertintojai, tiksliai apibrėždami apskaitos trūkumus, pateikdami išsamias rekomendacijas dėl netikslumų šalinimo bei pačios apskaitos sistemos optimizavimo.
Apleistos apskaitos atstatymas:
 • Kliento pageidavimu, sutvarkome apskaitą už praėjusius laikotarpius. Mūsų įmonė siūlo visą apskaitos paslaugų paketą, tokį pat, kaip ir einamajai apskaitai – nuo pirminių apskaitos dokumentų apdorojimo iki patikslintų ataskaitų parengimo ir pateikimo atitinkamoms institucijoms bei vadovams.
Konsultuojame bei užpildome privačių asmenų turto ir pajamų deklaracijas:
 • Užpildome metinę pajamų mokesčio deklaraciją (Self-assessment Tax Return);
 • Business Help UK Ltd visiškai garantuoja ir užtikrina klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą.
Konsultacijos:
 • Teikiame konsultacijas apskaitos vedimo klausimais, pagal DB galiojančius įstatymus ir normatyvinius aktus;
 • Konsultuojame ir informuojame klientą apie naujus reikalavimus bei įstatymus dėl apskaitos dokumentų pildymo;
 • Konsultuojame įmones įvairiais klausimais;
 • Konsultuojame įmonę dėl specialių apskaitos dokumentų naudojimo tvarkos.
Business Help UK
Group Ltd


Tel: 0170 8706 142 parašykite mums »
Registruokis, kad gautum naujienlaiškį registruotis »
Follow us on
Have you used our services? Please take our survey.