Apie įmonę Business Help UK Ltd yra dukterinė Business Help UK Group įmonė, teikianti buhalterinių bei mokesčių apskaitos, audito, įmonių statistinių ataskaitų rengimo paslaugas.   Buhalterinė įmonės apskaita Tvarkinga ir tiksli buhalterinė apskaita gali būti Jūsų įmonės pranašumas konkurencinėje kovoje. Patikėję...

Pradžia

Apie įmonę

Business Help UK Ltd yra dukterinė Business Help UK Group įmonė, teikianti buhalterinių bei mokesčių apskaitos, audito, įmonių statistinių ataskaitų rengimo paslaugas.  

Buhalterinė įmonės apskaita

Tvarkinga ir tiksli buhalterinė apskaita gali būti Jūsų įmonės pranašumas konkurencinėje kovoje.

Patikėję savo buhalterinę apskaitą mūsų specialistams, galėsite būti ramūs, nes ji bus vedama itin kokybiškai ir kruopščiai. Aukščiausios kvalifikacijos „Business Help UK Group“ specialistai savo darbe naudoja pažangias buhalterines programas, todėl garantuojame, kad mums patikėtą darbą atliksime nepriekaištingai. Mes atsakome už mums patikėtų duomenų saugumą bei konfidencialumą.

Mokesčiai Bei Įvairios Buhalterinės Paslaugos

  • Book-keeping - Įmonių buhalterinių apskaitų vedimas.
  • PAYE Registration/Payroll - Darbdavio registracija bei atlyginimų apskaičiavimas.
  • VAT - PVM
  • Accounts - Metinės ataskaitos, norintiems pasiimti paskolą LT ar paskolą būstui UK (Mortgage).
  • Tax Returns - Pajamų deklaracijos bei permokėtų mokesčių sugrąžinimas.
Mūsų paslauga yra ne tik užpildyti mokesčių ataskaitas, bet ir paaiškinti klientams kodėl ir kiek priklauso jiems susigrąžinti ar sumokėti mokesčių. Taip pat mūsų pareiga išaiškinti klientui kas tai yra apyvarta bei kokios galimos išlaidos, kad teisingai būtų užpildytos mokesčių ataskaitos ir tikrinant jas HM Revenue & Customs darbuotojams nekiltų jokių abejonių ir išvengti baudų bei delspinigių. O jei vis dėlto turite baudų už ankstesnius finansinius metus, mes galime susisiekti su HM Revenue&Customs, kad būtų jos peržiūrėtos ir panaikintos.
Business Help UK
Group Ltd


Tel: 0170 8706 142 parašykite mums »
Registruokis, kad gautum naujienlaiškį registruotis »
Follow us on
Have you used our services? Please take our survey.